وب سایت

طراحی وب سایت

امروزه وب سایت، بخش جدایی‌ناپذیری از هر کسب و کار است. برای معرفی، بازاریابی، تبلیغ یا فروش محصولات و خدمات خود، می‌توانید از وب سایت استفاده کنید. اکنون اولویت اول کاربران برای برطرف کردن نیازهای مختلفشان، جستجو در اینترنت است. وقتی کاربر وارد وب سایت شما می‌شود، در مرحله اول کیفیت وب سایت شماست که بر او تاثیر می‌گذارد. اگر طراحی سایت شما از کیفیت قابل قبولی برخوردار نباشد، ممکن است در کسری از ثانیه وی را از دست بدهید. طراحی و ساختار سایت کسب و کار، باید آسان، کاربردی و جذاب باشد. همچنین طرح، رنگ و رابط کاربری وب سایت از اهمیت بالایی برخوردار است. مشتریان شما مدام وب سایت شما را با وب سایت‌های رقبای حوزه‌تان خواهند سنجید، پس به فکر این باشید که در این رقابت برنده شوید!

SEO

جستجو در اینترنت، راحت‌ترین و پرکاربردترین عمل مشتریان برای یافتن خدمات یا محصولات مورد نیازشان است. اما مسئله اینجاست که چگونه در حوزه فعالیت خود، از رقبا پیشی بگیرید و جز اولین نتایج جستجو در گوگل یا دیگر موتورهای جستجو باشید. سئو یا همان بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو، با به‌کارگیری استراتژی‌های گوناگون و گاهی پیچیده، موجب افزایش رتبه و اعتبار سایت شما خواهد شد. چه چیزی بهتر از این که جستجوگران و مشتریان، قبل از آشنایی با رقبایتان و ورود به وب سایت آن‌ها، با شما آشنا شوند؟ وارد وب سایت شما شوند و تمام مطالب کسب و کار شما را بخوانند؟ و حتی تبدیل به مشتری شما شوند و …

برنامه نویسی و اپلیکیشن نویسی

برای یک مدیر، افزایش بهره‌وری و رشد کسب و کار بسیار مهم است. امروز که در عصر تکنولوژی به سر می‌بریم، به‌روز بودن، شاخصه اصلی یک مدیر است. در دنیای امروز، اپلیکیشن‌های موبایل و وب سایت کاملا حرفه ای بسیار مطرح بوده و از آن‌ها به عنوان یک مزیت رقابتی استفاده می‌شود. شرکت‌های تجاری هر یک سعی خود را می‌کنند تا در عرصه رقابت، جایگاه اول را کسب کنند. ساخت یک وب سایت و برنامه نویسی حرفه ای به شما این امکان را می‌دهد که کسب و کار خود را یک سطح بالاتر ببرید. دسترسی روزانه افراد به تلفن همراه بسیار بالاست. شما می‌توانید از این دسترسی بالا، به نفع کسب و کار خود استفاده کنید. با طراحی اپلیکیشن موبایل برای کسب و کارتان، تعداد مشتری‌های خود را افزایش دهید. با افزایش مشتری و مخاطب، فروش محصولات شما زیاد شده و سود تجاری شما نیز افزایش می‌یابد.

مدیریت

وب‌مستر حرفه‌ای، ادمین یا مدیر سایت، درواقع آچارفرانسه‌ای قوی و کاربلد است که می‌تواند طیف وسیعی از نیازمندی‌های کسب‌وکار آنلاین شما را تأمین کند. نگهداری، توسعه وب‌سایت و پشتیبانی همه‌جانبه سایت شما فقط از طریق وبمستری قوی محقق می‌شود.