برندینگ

۵۹ درصد مخاطبین یک برند آن را با هویت بصری برند (لوگو و رنگ سازمانی) می شناسند. آژانس برندینگ برجیسلی به شما کمک می کند تا به یک برند متفاوت در ذهن مشتریان تبدیل شوید.

هویت بصری

sطراحی هویت بصری برند اهمیت ویژه ای در ماندگاری برند در ذهن و دید مخاطبان دارد. از همین رو کارفرمایان و صاحبان برند در مرحله اول به دنبال ایجاد هویتی هستند که این ماندگاری را تضمین کند. آژانس برندینگ برجیسلی با ارائه خدمات برندسازی شامل طراحی لوگو، انتخاب فونت و رنگ سازمانی، ست اداری، کارت ویزیت، کاتالوگ و … در خدمت شماست.

بیزینس پلن

بیزینس پلن سندی است که در آن اهداف تجارت، محصولات و خدمات، نحوه درآمدزایی، نیروی انسانی و رهبری آن، تامین اعتبار ، نحوه عملکرد و …. که برای موفقیت کسب و کار شما ضروری است، شرح داده می شود.بیزینس پلن در واقع یک راهنما و نقشه راه منسجم برای کسب و کار شماست که اهداف و برنامه های شما را با جزئیات، برای رسیدن به اهدافتان مشخص می کند. اگر قصد دارید میزان قابل توجهی از زمان، منابع و هزینه را برای رسیدن به اهداف ارزشمند صرف کسب و کار خود کنید ، به یک نمونه بیزینس پلن و برنامه ریزی جدی نیاز خواهید داشت.

نقشه راه

راه‌اندازی کسب و کارهای نوآورانه ماجراجویی‌هایی در دل دشت‌های ناشناخته است. ممکن است خیلی دور نشوید اما به فضای ناشناخته‌ای پا می‌گذارید که از صد متر دورتر آن بی‌اطلاع هستید.  نقشه راه کسب و کار  Business Roadmap  به اندازه طرحهای کسب و کار شناخته شده نیست و به همان اندازه هم الزام به انجام آن وجود ندارد اما به عنوان یک پیش‌نیاز مهم در تمام مراحل اجرایی باید در نظر گرفته شود، اگرچه ممکن است بین مستندات برنامه ریزی (طرح کسب و کار، نقشه راه و تابلو کسب و کار) هم‌پوشانی‌هایی وجود داشته باشد. بزرگترین مزیت داشتن «نقشه راه کسب و کار» امکان تفکیک و شخصی‌سازی آن برای بخش بخش جزئیات کارهای اجرایی است. برای مثال اگر قرار است کسب و کار شما بخش وبلاگ یا مقالات داشته باشد همین قسمت می‌تواند یک نقشه راه مستقل داشته باشد